Tryskací stroje suchým ledem

EMTECH IPH GROUP je distributorem tryskacích strojů HoreCO2, PolarTech a WhiteLion na tryskání suchým ledem.

K odstranění nečistot se nejčastěji používají saponáty a voda. Tato technika není lhostejná k životnímu prostředí, navíc může vést k poškození některých povrchů, takže jednou z mála výhod této metody zůstává nízká cena. Vynikající alternativou je tryskání suchým ledem. Stroj k tomu používá granule kondenzovaného oxidu uhličitého. Jsou vypouštěny z trysky a narážejí na částice nečistot.

 

Rychlé a ekologické odstranění nečistot

 

Tryskací stroj suchým ledem je ideální pro: v průmyslových provozech, což výrazně usnadňuje jejich udržování v čistotě. Mezi naše spokojené zákazníky patří zástupci různých průmyslových odvětví. Od potravin po slévárenství.

 

Proč byste měli investovat do stroje na tryskání ledu?

 

Přestože cena zařízení není nízká, rychlost provozu je jednoznačnou výhodou nabízeného řešení. Tryskací stroj suchým ledem umožňuje důkladné odstranění nečistot z povrchu celých výrobních linek, forem nebo nástrojů bez nutnosti jejich demontáže. To ušetří spoustu času a úsilí, které musíte vynaložit na čištění tradičními prostředky. Námi nabízené přístroje navíc umožňují důkladné odstranění nečistot z elektroinstalace bez nutnosti její vypínání, což umožňuje zachovat kontinuitu provozu elektrárny.

 

Co dokáže suchý led vyčistit?

 

Námi nabízené stroje umožňují neinvazivní odstraňování různých druhů nečistot. Neprodukují odpadní vodu a náklady na provoz jsou v porovnání s jejich účinností relativně nízké. Díky nim je možné odstranit:

  • tuky, oleje, nečistoty ulpívající na povrchu,
  • přepálený tuk, usazeniny atd.

 

V naší nabídce najdete kompaktní řešení, stroje, které přizpůsobujeme potřebám zákazníků a jejich aplikacím, a to jak z hlediska rozměrů, výkonu, tak účinnosti. Námi nabízené zařízení využívá pelety, bloky nebo plátky suchého ledu. Stroje přizpůsobujeme individuálním potřebám daného zákazníka.

STROJE NA ČIŠTĚNÍ SUCHÉHO LEDU HORECO2

HORECO2 Dry Ice Blasting & Service Co., Ltd je průkopníkem v aplikaci suchého ledu, strukturálním výzkumu, vývoji, výrobě, prodeji a poprodejním servisu.

Tryskací stroj suchým ledem
Ares CC-II